Langkau ke maklumat produk
1 daripada 1

Commscope

MM OM3 SC/SC Simplex LSZH 3M PC/Pigtail

MM OM3 SC/SC Simplex LSZH 3M PC/Pigtail

SKU:2105007-3

UOM: Pc

1308 dalam stok

Harga biasa RM17.00
Harga biasa RM22.00 Harga jualan RM17.00
Jualan Habis dijual
Penghantaran dikira semasa pembayaran.

Jika anda menjual semula, anda boleh mendaftar untuk diskaun penjual semula .

CommScope MM SC/SC Simplex Patch Cord/Pigtail dengan separuh potong, LSZH, OM3, 3M, AQ

Lihat butiran penuh