Langkau ke maklumat produk
1 daripada 1

Commscope

Systimax MM OM4 LC/SC Dupleks 7F Patch Cord

Systimax MM OM4 LC/SC Dupleks 7F Patch Cord

SKU:FEXLCSC42-MXF007

UOM: Pc

130 dalam stok

Harga biasa RM90.00
Harga biasa RM113.00 Harga jualan RM90.00
Jualan Habis dijual
Penghantaran dikira semasa pembayaran.

Jika anda menjual semula, anda boleh mendaftar untuk diskaun penjual semula .

Kord Tampalan Dupleks CommScope MM LC/SC,7F, AQ, OM4

Lembaran data

Lihat butiran penuh